צור קשר ליעוץ ראשוני בטלפון


שם
דוא"ל
טלפון
נושא
 


מקסימום פיצויים במינימום זמן!!!

 

בעזרת המקצועיות הניסיון הנרחב והידע הנרכש אשר צברנו, משרדנו יכול לעזור לך למצות את זכויותייך עד תום ולדאוג לכך שתקבל את מקסימום הפיצוי המגיע לך.

כמו כן פרט לטיפול הפרטני בתיק הספיציפי, מצבך הרפואי יבחן באופן מדוקדק כאשר לעיתים מסתבר כי מגיעים לך פיצויים כספיים זכויות והטבות אשר כלל לא היית מודע לקיומם! אך בעזרתנו זכויות אלו ימומשו עד תום.

שיטות העבודה, ההשקפה הפורצת דרך לפיה על התיק להיבחן כמכלול תוביל לתוצאות מעולות ולשביעות רצון מצד הלקוח.עשינו זאת כבר מס' רב של פעמים תן לנו לעשות זאת עבורך!!.

משרדנו עוסק במס' נושאים הנוגעים לנזקי גוף כאשר הטיפול ניתן במקביל ובאופן מקצועי הכל על מנת למקסם את סכום הפיצוי ולמנוע מהלקוח טרדה מיותרת.

ביטוח לאומי- הכנת התביעה, טיפול משפטי שוטף ייצוג בועדות השונות הכנת עררים לרבות עררים לבית הדין לעבודה.

נתקלת בסירוב?הועדה לא פסקה את אחוזי הנכות המזכים בקיצבה?טורטרת הלוך ושוב ללא כל תוצאה.אנו נדאג להתיר את הפלונטר ולמצות את זכויותיך עד תום תוך כדאי שימוש בכל הכלים המשפטיים אשר קבועים בדין.

תאונות עבודה- מיצוי מלוא הזכויות הנובעות מתאונת העבודה החל בביטוח לאומי, חבות מעבידים וכלה בפוליסת הביטוח במסגרתה מופרשים לך כספי הפנסיה והפיצויים.

 הידעת?גם נזק רפואי כתוצאה מפעילות פיזית ממושכת במסגרת העבודה עשוי להיחשב כתאונת עבודה ולזכות בקיצבה לכל החיים. 

תאונות דרכים- ייצוג משפטי אל מול חברות הביטוח, ניתוח הקייס המשפטי כך שלפעמים גם אתה תופתע לגלות שאירוע אשר התרחש מהווה תאונת דרכים גם אם כלל לא סברת כך.

פטור ממס הכנסה- הידעת? אדם במדינת ישראל אשר נקבעו לו 90% במסגרת בקשה לפטור זכאי לפטור ממס הכנסה עד להכנסה של כחצי מיליון ש"ח!!כמו כן ניתן לקבל החזר רטרואקטיבי במשך 6 שנים אחורה!!.

תאונות אישיות תלמידים- במידה וחלילה ילדך נפגע בתאונה אזי יתכן כיהינו זכאי לפיצוי כפול!!אחד במסגרת פוליסת תאונות אישיות תלמידים והשני במסגרת דיני הנזיקין.

נזיקין ורשלנות- במידה וסבלת נזק גוף כתוצאה מטיפול רפואי לקוי ו/או כתוצאה מרשלנות מחזיקי מקרקעין(עיריות, קניונים, בתי עסק וכו') מומלץ ביותר לפנות למשרדנו בהקדם האפשרי על מנת לקבל יעוץ מיידי אשר יקל על ההתמודדות המשפטית בתיק ויבטיח קבלת פיצוי.

 

 

 

 

 

 

 
נבנה ע"י:  RoyalVision   |   WebEmpire