צור קשר ליעוץ ראשוני בטלפון


שם
דוא"ל
טלפון
נושא
 


 

מאור אביטל משרד עו"ד נוסד בשנת 2012 על ידי עוה"ד מאור אביטל, מייסד המשרד.

עו"ד מאור אביטל עוסק בדיני הנזיקין והביטוח הלאומי כאשר השקפתו החדשנית והפורצת דרך על תחומים אלה הינה השקפתה הגורסת כי על כל אירוע נזיקין להיבחן בכל היבטי הדין תוך כדאי הבנת הקשר בין הדינים השונים וניצולו לטובת הלקוח, השקפה אשר עוברת כחוט השני במאמריו השונים במסגרת אתר זה כאשר השקפה זו מובילה למקסום הפיצוי ללקוח ומתן השירות המשפטי המיטבי וברמה הגבוה ביותר.  
עו"ד מאור אביטל הינו בוגר המרכז הבינתחומי במסלול המשולב משפטים-מנהל עסקים ובעל תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון B.A במינהל עסקים ובשנת 2006 התקבל כחבר בלשכת עורכי הדין.
 
 
 
 
 
באמתחתו של עוה"ד מאור אביטל ניסיון עשיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח לאומי כאשר הוא עבד כאחראי תחום נזקי הגוף מס' רב של שנים באחד המשרדים המובילים בחיפה, ובמסגרת עבודתו ייצג גופים גדולים במשק הישראלי כגון החברה הלאומית לדרכים(מע"צ) ועיריית חיפה.
יתר על כן עוה"ד מאור אביטל עבר שלוש השתלמויות בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי במסגרת המכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין.
 
 
 נזיקין וביטוח לאומי-מקסום הפיצוי-אלוהים נמצא בפרטים הקטנים
 
עוה"ד מאור אביטל דוגל ביחס אישי מקצועי ופרטני לכל לקוח כאשר ניסיונו הרב בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הפרקטי לרבות ניהול מו"מ עם חברות הביטוח מאפשר קבלת פיצוי מקסימאלי ומיצוי זכויותיו המשפטיות של הנפגע עד תום.
כמו כן במסגרת השירות שניתן על ידי המשרד ניתן דגש מיוחד על תחילת ההליך והגשת באופן מהיר ויעיל על מנת שהנפגע יקבל פיצוי ראשוני מאחד הגופים אשר חייבים בפיצוי כגון: המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח, עניין אשר מקל מאוד את ניהול ההליך, וחשוב מכך מסייע לנפגע אשר לעיתים קרובות מצוי במצוקה כלכלית קשה בעקבות מצבו הרפואי ואי יכולתו לעבודה.   
 
כמו כן המשרד מנתח כל תיק לפרטיו הקטנים באופן מדוקדק ויסודי, מקדיש ללקוח את כל הזמן שנדרש וזאת אכן על מנת לפעול באופן המיטבי למיצוי זכויותיו המשפטיות.
צוות המשרד עומד לרשותך בכל עת, בכל שאלה ובכל עניין.
 
 
 
 
 נבנה ע"י:  RoyalVision   |   WebEmpire